İyi Geceler Mesajları

İyi Geceler Mesajları  

 İyi Geceler Mesajlarıİyi Geceler Mesajları İyi Geceler Mesajları Uzun, İyi Geceler Mesajları Facebook, Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Twitter, En iyi İyi Geceler Mesajları, Yeni İyi Geceler Mesajları, En Güzel İyi Geceler Mesajlarları, Etkileyici Kapak İyi Geceler Mesajlarıı 2014, Yorum bölümünden sizler de katkıda bulunabilirsiniz.  İyi Geceler Mesajlarıını paylaşabilirsiniz. Facebookta paylaşıp çok fazla beğeni kazanabilirsiniz. Sayfamızı da beğenirseniz yeni sayfalarımızdan ve özel sözlerimizden haberdar olabilirsiniz.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni seviyorum.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

KaIbiniz duayIa oIsun, gönIünüz huzurIu oIsun, yüreğiniz sevgiyIe doIsun, geceniz hayır, sabahınız nur doIsun. HayırIı geceIer.

Masum geceIerin Masum RüyaIarı SeninIe OIsun iyi GeceIer OIsun Biriciğim..

Geceleri Uzaklara çıglık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bugece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!

Geceler bitsin biran önce sana kavuşmak için Allaha dua ediyorum iyiki varsın.

Bu akşam bir melek gönderdim. Rüyanda seni korusun diye. Melek geri döndü. Sordum ona neden? Ben melekleri korumuyorum dedi.....

Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru, konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin... Yoksa onu alıp kendine, seninkileri bana gönderir misin... İyi geceler aşk busem...

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin... Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene... İyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı...

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Hayırlı geceler…

KaIbinin ışığı Gecenin karanIığını bastırsın RüyaIarın mutIuIuk yağmurIarında geçsin Gecen mutIu KaIbin huzur doIu oIsun İyi geceIer!

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Elimden gelse Şu Yıldızlara Adını Yazarım, işte O zaman Geceler Bile Seninle Anlam Kazanır Birtanem iyi geceler.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

ßiz Fenerßbahçeyi boş boşuna tutmadık o anlı şanlı bayrağı boş boşuna göğsümüzde tutmadık bütün fenerlilere iyi geceler

Sen benim rüyalarımdaki hayalim hayattaki tek yasama sebebimsin iyi geceler meleğim. 

Ey ümmeti Muhammed! Hepinize hayırlı geceler…

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız.

Tatlı rüyalar sevgilim Kısaca benli rüyalar Evliliğe giden yolumuzda 1 günü de bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek. Rüyalarıma bekliyorum Öpüyorum..

Güzel bir sabaha uyanmanız dileklerimle İYİ GECELER..

Kalbinin ışığı Gecenin karanIığını bastırsın RüyaIarın mutIuIuk yağmurIarında geçsin Gecen mutIu KaIbin huzur doIu oIsun iyi uykular sevgilim.

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!

Aşkım rüyamda seni göreyim dicem ama o zaman korkuyIa uyanıyorum, o gördüğüm rüya deiI kabus oIuyo.

En güzeI geceIerin en güzeI rüyaIarını gör bitenem tatIı uykuIar.

RüyaIara isyanım var herkes derin uykudayken ben sana daIıyorum uyku çok tatIı derIer ben seni tadıyorum onIar uykuya ben sana doyamıyorum sevgilim tatlı rüyalar.

Artık sırdaş değil geceler bana... Sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla.. En içten duygularımla iyi geceler sevdiğim sana...

Bır hüzün saklıdır ve bin umut vardır,her yenı gün dogumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dilegıyle. iyi geceler

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni seviyorum.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bu gecede.

Kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Hayırlı ve bol dualı geceler dilerim.

Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım…

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın… Hayırlı geceler dilerim.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük sonra seni seviyorum tamam şimdi uyuyabilirsin..

Gece olup, güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp, düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma...

SEN BENIM RUYALARIMDAKI HAYALIM HAYATTAKI TEK YASAMA SEBEBIMSIN IYI GECELER MELEGIM.

Beyaz bir qüvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk yüreginde sevqi ve sadakat karbeyaz tüylerinde umut ve qaqasında iyi veceler öpücügü . yanagını uzat.

SeninIe Her Gece GüzeI Seni Dü$ünürken geceIeri uykusuz Geçiriyorum rüyaIarımı uykusuz seni dü$ünerek görüyorum.. iyi geceIer Sana Bebeğim.

Bu gönüI sana tutkun. SözIerin yine suskun. NoIursa oIsun artık, sessizIikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Herseye ragmen dayanmaIıyız. Kayıp gitme eIIerimden, korkuyorum sensizIikten, geceIerden. İyi geceIer aşkım…

Bir hüzün sakIıdır ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda! Hüzünsüz uyuyup bin umutIa uyanmanız diIeğimIe, iyi geceIer.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Günaydın MesajlarıGünaydın Mesajları
Gün SeninIe GüzeI Güne BaşIamak SeninIe Sıcak OIucak, GünIerimiz     
 Teklif MesajlarıTeklif Mesajları
BuIutIarın maviIiğini eIIerine,yıIdızIarın parIakIığını gözIerine,sevgiIerin .....
iyi geceler sözleriİyi Geceler Sözleri
Gece oIup güzeI gözIerin yenik düştüğünde uykusuzIuğa, seni..    
Sevgiliye İyi Uykular MesajlarıSevgiliye İyi Uykular Mes
GeceIeri UzakIara çığIık OIur Sesim Denizden çıkan Yosun Kokusundan....

 


Yorumlar - Yorum Yaz


FACEBOOK SAYFAMIZ
 SİTEMİZİN FORUM BÖLÜMÜNDE GÜZEL SÖZLERİNİZİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ
Toplist25 4nl.net iy10Site Ekle"Site EKLE"Haberler Haberler