Real Time Web Analytics
Sponsorlu Bağlantı

GÜZEL SÖZLER
» Acı Sözler
» Acımasız Sözler
» Ağır Abi Sözleri
» Afilli Sözler
» Af Dileme Sözleri
» Aldatma Sözleri
» Alman Atasözleri
» Anlamlı Sözler
» Araba Yazıları
» Asker Sözleri
» Aşık Edici Sözler
» Aşk Espirileri
» Aşk Sözleri
» Atarlı Sözler
» Ayrılık Sözleri
» Azerice Aşk Sözleri
» Başarı Sözleri
» Büyüleyici Sözler
» Cuma Sözleri
» Cesaret Sözleri
» Çin Atasözleri
» Damar Sözler
» Davetiye Sözleri
» Dosluk Sözleri
» Dramatik Sözler
» Duvar Sözleri
» Duygusal Sözler
» Efsane Sözler
» Edebi Sözler
» Espirili Sözler
» En Sert Sözler
» Etkileyici Sözler
» Evlilik Sözleri
» Fedakarlık Sözleri
» Günaydın Sözleri
» Güzel Laflar
» Giderli Sözler
» Harbi Sözler
» Harika Sözler
» Hasret Sözleri
» İsyan Sözleri
» İsyanlar Sözler
» İntikam Sözleri
» İnstagram Durum Sözleri
» İyi Geceler Sözleri
» Jilet Sözler
» Jandarma Sözleri
» Kapak Sözler
» Karizma Sözler
» Kurtlar Vadisi Sözleri
» Kızgınlık Sözleri
» Kral Sözler
» Komik Sözler
» Komando Sözleri
» Mafya iSözleri
» Manalı Sözler
» Manalı Aşk Sözleri
» Manidar Sözler
» Mevlana Sözleri
» Muhteşem Sözler
» Nefret Sözleri
» Öğrenci Sözleri
» Özlü Aşk Sözleri
» Özel Sözler
» Özlem Sözleri
» Özlü Sözler
» Özür Sözleri
» Romantik Sözler
» Rüya Sözleri
» Seni Seviyorum Sözleri
» Sert Sözler
» Sevenler İçin Sözler
» Sevgi Sözleri
» Sevgiliye Sözler
» Serseri Sözler
» Sempatik Sözler
» Sms Sözleri
» Süper Sözler
» Soma Sözleri
» Tebrik Sözleri
» Teklif Sözleri
» Terketme Sözleri
» Teşekkür Sözleri
» Tiktok sözleri
» Üzücü Sözler
» Whatsapp Sözleri
» WhatsAAPP Durum Sözleri
» Yanlızlık Sözleri

İyi Geceler Mesajları

İyi Geceler Mesajları  

 İyi Geceler Mesajlarıİyi Geceler Mesajları İyi Geceler Mesajları Uzun, İyi Geceler Mesajları Facebook, Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Twitter, En iyi Geceler Mesajları, Yeni İyi Geceler Mesajları, En Güzel İyi Geceler Mesajları, Etkileyici Kapak İyi Geceler Mesajları

Yatağına Yattığında İstediğin Bütün İstediklerin Senin Olsun. Ve De Yanında Olacak Birine İhtiyaç Duyarsan Ben Burdayım Birtanem İyi Geceler…

Seni Uyurken Hep İzlemek İsterim, Uyuduğunda O Güzel Yüzünü Öpmek İsterim İşte O Zaman Bende Tatlı Bir Rüya Görmüş Olurum Sevdiğim, İyi Geceler Canım

Ben Ay Olsam Sen Benim Gökyüzümsün, Ben Güneş Olsam Sen Yine Benim Gökyüzümsün. Ben Sensiz Olamam, Sende Bensiz Olamazsın İyi Uykular Tutkum!

Bir Hüzün SakLıdır Ve Bin Umut Vardır,Her Yeni Gün Doğumunda, Bir HüzünLe Uyuyup Bin UmutLa Uyanma DiLeğiyLe. İyi GeceLer Birtanem

Yüce Rabbim En Güzel Rüyaları Sana Mutlulukları Hayatına Huzuru İse Yaşadığın Hayata Bağışlasın İyi Geceler Sevgilim

Sırdaş Değil Geceler Bana. Sana Duygularımı İletebileceğim Telefonuna Mesajla. En İçten Duygularımla İyi Geceler Sevdiğim Sana.

Hayatımsın Ve Ben Sadece Seni YaşayabiLirim…Seni Yaşadığım Her Gün İçin Yanağına Bir Buse Gönderiyorum HuzurLa Uyu Bitanem… İyi Geceıer… Seni Seviyorum.

Rüyalara Rest Çektim Uyumuyorum Herkes Derin Uykudayken Ben Sana Dalıyorum Uyku Çok Tatlı Derler Ben Seni Tadıyorum Onlar Uykuya Ben Sana Doyamıyorum Canım İyi Geceler .

Geceleri Uzaklara Çığlık Olur Sesim, Denizden Çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan Özlemim, Bu Gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!

Seni Çok Seviyorum Gülüm. Sevgimi Üstüne Al, Yorgan Gibi Korur Seni Tüm Gece Boyunca. İyi Geceler Aşkım

Gece OLup GüzeL GözLerin Malup Olduğunda UykusuzLuğa, Seni Gökyüzünden ALıp DüşLerime Emanet Ediyorum, GözLerimden Uzaksın BeLki Ama Daima Yüreğimdesin Unutma. İyi GeceLer.

RüyaLara Rest Çektim Uyumuyorum Herkes Derin Uykudayken Ben Sana DaLıyorum Uyku Çok TatLı DerLer Ben Seni Tadıyorum OnLar Uykuya Ben Sana Doyamıyorum Bitanem İyi Geceıer .

Gece Olup Güzel Gözlerin Yenik Düştüğünde Uykusuzluğa, Seni Gökyüzünden Alıp Düşlerime Emanet Ediyorum Gözlerimden Uzaksın Belki Ama Daima Yüreğimdesin Unutma İyi Geceler

Bu Gönül Sana Tutkun. Sözlerin Yine Suskun. Nolursa Olsun Artık, Sessizlikten Korkuyorum. Bir Aradayken Ayrıyız. Herşeye Rağmen Dayanmalıyız. Kayıp Gitme Ellerimden, Korkuyorum Sensizlikten, Gecelerden. İyi Geceler Aşkım…

KaranLık Geceye Yakışıyor Sadece Yüreginiz, Hep AydınLık OLsun İyi GeceLer.

Gece Lambasının Loş Işığı Vuruyordur Şimdi O Güzel Yüzüne. Ne Kadar Da Güzelsin Öyle, Her Halinle. Düşüncelerimdeki Tek Güzele İYİ GECELER

Hayatımsın Ve Ben Sadece Seni Yaşayabilirim… Seni Yaşadığım Hergün İçin Yanağına Bir Buse Gönderiyorum Huzurla Uyu Bitanem.. İYİ GECELER.. SENİ SEVİYORUM.

Aşkım Rüyamda Seni Göreyim Diyecem Ama O Zaman KorkuyLa Uyanıyorum, O Gördüğüm Rüya DeiL Kabus OLuyo.

Geceye İnat SeninLe SabahLayacağım Güneş Kıskansın SeninLe Isınacağım YastıkLar AğLasın Göğsünde Uyuyacağım Ve Bir Tek Sana BağLı KaLacağım Aşkım…İYİ GECELER AŞKIM

Her gecenin zifiri karanLığında duaLarımLa düşünüyorum seni birtanem duaLarım yaLnızca sana İYİ GECELER BİRTANEM

Bu Gece Dolunay Var Gökyüzünde, Kutup Yıldızı Yine Belirgin. Sen Rahat Uyu Diye Bekçi Atadım Onları Gecene. İyi Geceler Gökyüzümün En Parlak Ve Güzel Yıldızı.

Canım Sevgilim Seni Çok Seviyorum, Rüyanda Beni Gör Bitanem, İyi Geceler Tatlı Rüyalar Aşkım..

RüyaLara Rest Çektim Uyumuyorum. Herkes Derin Uykudayken Ben Sana DaLıyorum. UykuLar Çok TatLı DerLer Ben Seni Tadıyorum. Onlar Uykuya Ben Sana Doyamıyorum… İYİ GECELER SEVGİLİM.

O Kadar Çok Yııdızıar İçinde Arama Gözıerimi… Ben Sana Ay Kadar Büyük Yansıyacağım, Işığımıa Aydınıan Ve Tatıı Uyu HayaL Gözıüm…

Sabahları Doğan Güneşi Kalbini , Gecelerin Parlayan Yıldızları İse Gözlerini Anımsatır Bana Herşeyim İyi Geceler Aşkım

GeceLeri UzakLara çıgLik OLur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana OLan özLemim, Bu qece Sırf Senin İçin Kapanıyor qozLerim. İyi qeceLer Herşeyim!

İçimden  GeLse Şu YıldızLara Adını Yazarım, İşte O Zaman GeceLer BiLe SeninLe AnLam Kazanır Birtanem  İyi GeceLer.

KaLbinin Işığı Gecenin KaranLığını Bastırsın RüyaLarın MutLuLuk YağmurLarında Geçsin Gecen MutLu KaLbin Huzur DoLu Olsun İyi GeceLer!

Canım, Derin Uykularda Binbir Çeşit Rüyalar İçinde İken Seni Düşünmekten Uyuyamayan Bu Aşığına Biraz İnsaf Et Biraz Gül Biraz Lütfet Ki Bende Uyuyabileyim. İyi Geceler Aşkım

Çok Uzadı gecelerim, sabah olmak bilmiyor. Sensiz olunca bir tanem, odama hiç güneş doğmuyor. iYİ GECELER benim için doğan mehtabım.

ÖzLemim Sena Sevdiğim. Sensiz RüyaLarımdan Artık Bıktım. Umarım Sen Beni RüyaLarında Görüyorsundur. İyi GeceLer Biriciğim. Seni Çooooookk Seviyorum…

GeceLeri Senin İçin ÇığLık Oıur Sesim, Denizden Çıkan Yosun Kokusundan Daha Keskin Sana Oıan ÖzLemim, Bu Gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözıerim. İyi GeceLer Herşeyim!

İyi Ki Varsın Birtanem. RüyaLarın En GüzeLi Bu Gece Seninle OLsun. İyi GeceLer SevgiLim. Seni Çok Seven Aşkın.

Hep AkLımdasın ÖyLesine Bendesin Ki Hiç Bitmek Tükenmek BiLmeyen Bişey Bu, Bu Can Bu Bedenden Çıkana, Bu Diyardan Göçene Dek GörebiLdiğim Tek Gerçek Rüyam Sensin TatLı Rüyalar Bebeğim….

Her Şeyin Akimi OLan Yüce Allah, BizLeri Doğru Yoldan Ve SevdikLerimizden Ayırmasın… HayırLı Geceler DiLerim…..

Yüreğin Doğan Güneşi DeğiL Batan Güneşi Seçsin, Çünkü Doğan Güneş ELbet Batacaktır Ama Batan Güneş Yeni UmutLarLa Doğacaktır Yarınki Güneş Senin İçin Bitanem İyi GeceLer….

Birden irkilerek uyandım. Kalktım yatağımda. Yastığım gözyaşIarımdan sırıIsıkIam. Son bir damIa gözyaşım ise süzüIüyor haIa yanakIarımdan. Kabusum oIdu sensiz geceIer artık bana. Bensiz geçirdiğin son gece oIması diIeğimIe iyi geceIer Meleğim…

Bazı Rüyalar Diğerlerinden Daha Uzun Sürer. Bazıları Da Çok Çok Güzel. Benim En Uzun Ve En Güzel Rüyam Şu An Bu Mesajı Okuyor. İyi Geceler Tatlı Rüyalar Bitanem...

RüyaLarın içinde SeninLe Yaşanmamış AnLarı yaşamak DiLeğiyle iyi GeceLer SevgiLim

RüyaLarın En GüzeLini Görürken Allah'ın Seni Koruması İçin Gönderdiği MeLeğin KanatLarı Öyle Büyük OLsun Ki En Masum Anında Sana KimseLer Zarar Varamesin. İyi GeceLer Meleğim TatLı RüyaLar Bebeğim….

SeninLe Her Gece GüzeL Seni Düşünürken geceLeri uykusuz Geçiriyorum rüyaLarımı uykusuz seni düşünerek görüyorum.. iyi geceLer Sana Bebeğim.

Duvarıma bakarken oş odamın, birden Sen geLiriverdin. Çevirdim gözLerimi baktım karanLık tavana yine geLdin. UsuLca yakLaşıp yanağıma bir buse verdin. Bende gönderiyorum canım sana. Öptüm biriciğim iyi geceIer sana.

Allah’ım Sana En Güzel Uykuları Ve Benli Rüyaları Bahşetsin BEBEĞİM.

İnsan Uyumadan Önce Ne Düşünürse Rüyasında Onu Görürmüş DerLerdi De İnanmazdım Demek Ki Her Gece RüyaLarımda Seni Görmemin Nedeni Buymuş Sende Beni Düşün Uyumadan Önce İyi RüyaLar Aşkım RüyaLarda BuLuşmak DiLeğiyle.

Hayatımdaki en değerLi varLık canım taa içimdeki bitanecik sevgilim benim iyi uyuu yarın umarım görüşmek diLeğiylee seni çok seviyorum iyi geceLer.

Gökyüzü Mehtabı NasıL BekLerse Sahiller Dalgaları NasıL ÖzLerse Kuru Toprak Suya NasıL Hasretse Sende Benim Hasretimsim Aşkım İyi UykuLar TatLı Rüyalar.SENİ ÇOK SEVİYORUM..

Gece oLup güzeL gözLerin yenik düştüğünde hasretine ve uykusuzLuğa, seni gökyüzünden aLıp düşlerime emanet ediyorum, gözLerimden uzaksın beLki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi GeceLer bebeğim..

RüyaLara rest çektim uyumuyorum. Herkez derin uykudayken ben sana daLıyorum. UykuLar çok tatLı derLer ben seni tadıyorum. OnLar uykuya ben sana doyamıyorum… İyi geceLer sevgiLim.

Yüreğimde Senden Bana Hiç Bir Işık Yok! Ben KaranLıktan Çok Korkarım.Beni GeL AL Burdan…

Bu gece senin gözIerin için uyuyacağım,sen uyurken gizIice eIIerini tutup saçIarını okşayacağım, sana yakIaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyIeyeceğim ; seni çok seviyorum ve hep seveceğim iyi geceIer.

Uykudan Uyanınca İnsanı Uyandığına Pişman Eden, Geri Dönmek İsteyip De Dönemeyince Çaresizıikten Deıirten, Hayatta Bir Defa Görüıebiıen Harika Bir Rüyasın Bitanem!…

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim Seni, Bir Ruya Gibisin Beklerim Seni, İyi Geceler Yıldız Gözlüm.

Ben uykuyu sadece seni rüyalarımda görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel şeysin sen bebeğim iyi geceler

Rüyalarda Hayal Ettiğim Hayallerimi Gerçekleştirmek dileğiyle Sevdiğim Yaşama Sebebim canım aşkım  İyi Geceler…..

Sana Bir  Dua Gönderiyorum Allah'ıma Sen Uyurken Rüyanda Beni Göresin Diye... İyi Geceler Aşkım, En Tatlı Uykular, En Güzel Rüyalar Senin Olsun... Seni Seviyorum...

GüzeL bir gün nasıl yanımda seninle başLıyorsa bu güzel dünyada, güzeL bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler bebeğim.

Sensiz Bu gecenin SoğukLuğu çekiLmiyor hayaLin gözümün önünde yaLnızım odamda resmin duvarda SabahLarım HayaIinLe, TatIı RüyaLar Aşkım, iyi geceLer

Ne kadar da sıcak ellerini elllerimde yüzümde hisedemesem de, yastığın verdigi rahatlıgı senin kucağın, yorganın ısıtmasını sen sarılıyormuşsun gibi hayal edecem. Sen uyurken ben hep seni düşünücem.İyi uyu aşkım.

GeceLer korkutmasın seni. Üstünü açarsan üstüne örtmeye geLicem iyi geceLer aşkım

» İYİ AKŞAMLAR MESAJLARI
» SEVGİLİYE İYİ GECELER MESAJLARI


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR                                                                                     
Günaydın MesajlarıGünaydın Mesajları
Gün SeninIe GüzeI Güne BaşIamak SeninIe Sıcak OIucak, GünIerimiz     
 Teklif MesajlarıTeklif Mesajları
BuIutIarın maviIiğini eIIerine,yıIdızIarın parIakIığını gözIerine,sevgiIerin .....
iyi geceler sözleriİyi Geceler Sözleri
Gece oIup güzeI gözIerin yenik düştüğünde uykusuzIuğa, seni..    
Sevgiliye İyi Uykular MesajlarıSevgiliye İyi Uykular Mes
GeceIeri UzakIara çığIık OIur Sesim Denizden çıkan Yosun Kokusundan....
 İltifat Mesajlarıİltifat Mesajları
SeninIe YasIanmak tek ideaLim, GözIerine Bakarak ömrümü Bitirmek
 Harbi MesajlarHarbi Mesajlar
LaF DaLaşınA GirmE KapaK OIursuN – UğraşmA EtikeT OIursuN – AdaM OL

Yorumlar - Yorum Yaz


Sponsorlu Bağlantı

FACEBOOK SAYFAMIZ
 
GÜZEL MESAJLAR
» Atarlı Mesajlar» Anlamlı Mesajlar
» Aşk Mesajları » Asker Mesajları
» Acımasız Mesajlar» Ayrılık Mesajları
» Aldatma Mesajları» Aşık Edici Mesajlar
» Acı Mesajlar» Almanca Mesajlar
» Başarı Mesajları» Büyüleyici Mesajlar
» Başsalığı Mesajları
» Çapkınlık Mesajları
» Cep Mesajları» Can Yakan Mesajlar
» Delikanlı Mesajlar
» Doğum Günü Mesaj
» Damar Mesajları» Duygusal Mesajlar
» Davetiye Mesajları» Duygulu Mesajlar
» Dramatik Mesajlar» Etkileyici Mesajlar
» Espirili Mesajlar» Elveda Mesajları
» Efsane Mesajlar» Evlilik Mesajları
» Face Mesajları» Facebook Sözleri
» Günaydın Mesajları» Geçmiş Olsun Mesaj
» Harika Mesajlar» Hasret Mesajları
» İyi Şanslar Mesajları» İsyan Sözleri
» İyi Geceler Mesajları» İltifat Mesajları
» İntikam Mesajları» İyi Akşamlar Mesaj
» İngilizce Mesajlar» Janjanlı Mesajlar
» Kısa Mesajlar» Komik Mesajlar
» Kapak Mesajlar» Kızgınlık Mesajları
» Kısa Anlamlı Mesaj» Kısa Aşk Mesajları
» Özel Mesajlar» Özür Mesajları
» Özlü Meajlar» Öğrenci Mesajları
» Özlem Mesajları» Romantik Mesajlar
» Süper Mesajlar» Sitem Mesajları
» Serseri Mesajlar» Sms Mesajları
» Sağlık Mesajları» Sevgiliye Mesajlar
» Sevgiliye Romatik » Sevgiliye Aşk Mesaj
» Sevgiliye Güzel Mes» Sevgiliye İyi Uyku
» Sevgiliye İyi Gece» Sevenler İçin Mesaj
» Skyp Mesajları» Sevgi Mesajları
» Teşekkür Mesajları» Tatlı Mesajlar
» Terketme Mesajları» Teklif Mesajları
» Tebrik Mesajları» Yanlızlık Mesajları
» Vefat Mesajları» Nefret Mesajları
» Harbi Mesajlar» Baba Mesajlar
» Seni Seviyorum Mes» Ağır Abi Mesajları
ÖZLÜ SÖZLER
» Atatürk » Mevlana  
» Mehmet Akif Ersoy» Yunus Emre
» Tayyip Erdoğan » Devlet bahçeli
» Hacı Bektaş Veli » Tevfik Fikret
» Yusuf Has Hacip  » Şemsi Tebrizi
» Şeyh Bedrettin
» Şeyh Edebali
» Said Nursi
» Ömer Hayyam
» Özdemir Assaf
» Nazım Hikmet
» Namık Kemal
» Lokman Hekim
» İbni Sina
» Farabi Sözleri
» Eflatun
» Cenap Şahabettin
» Can Dündar
» Can Yücel
» Cemal Süreyya
» Dursun Ali Erzincanlı