Real Time Web Analytics
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Neguzelsozleri/141930589343848
GÜZEL SÖZLER
» Karne Görüşü Yazıları
» Acı Sözler
» Acımasız Sözler
» Ağır Abi Sözleri
» Ağır Sözler
» Ağlatan Sözler
» Afilli Sözler
» Af Dileme Sözleri
» Aldatma Sözleri
» Alman Atasözleri
» Anlamlı Sözler
» Anlamlı Güzel Sözler
» Araba Yazıları
» Asker Sözleri
» Aşık Edici Sözler
» Aşk Espirileri
» Aşk Sözleri
» Atarlı Sözler
» Ayrılık Sözleri
» Azerice Aşk Sözleri
» Başarı Sözleri
» Baba Sözler
» Büyüleyici Sözler
» Cuma Sözleri
» Cesaret Sözleri
» Çin Atasözleri
» Damar Sözler
» Davetiye Sözleri
» Dosluk Sözleri
» Dramatik Sözler
» Duvar Sözleri
» Duygusal Sözler
» Duygulu Sözler
» Efsane Sözler
» Edebi Sözler
» Espirili Sözler
» En Sert Sözler
» Etkileyici Sözler
» Evlilik Sözleri
» Fedakarlık Sözleri
» Günaydın Sözleri
» Güzel Whatsapp Sözleri
» Güzel Laflar
» Giderli Sözler
» Harbi Sözler
» Harika Sözler
» Hasret Sözleri
» İsyan Sözleri
» İğneli Sözler
» İsyanlar Sözler
» İntikam Sözleri
» İnstagram Durum Sözleri
» İyi Geceler Sözleri
» Jilet Sözler
» Jandarma Sözleri
» Kapak Sözler
» Karizma Sözler
» Kurtlar Vadisi Sözleri
» Kızgınlık Sözleri
» Kral Sözler
» Komik Sözler
» Komando Sözleri
» Laf Sokucu Sözler
» Mafya Sözler
» Manalı Sözler
» Manalı Aşk Sözleri
» Manidar Sözler
» Mevlana Sözleri
» Muhteşem Sözler
» Nefret Sözleri
» Öğrenci Sözleri
» Özlü Aşk Sözleri
» Özel Sözler
» Özlem Sözleri
» Özlü Sözler
» Özür Sözleri
» Romantik Sözler
» Rüya Sözleri
» Seni Seviyorum Sözleri
» Sert Sözler
» Sevenler İçin Sözler
» Sevgi Sözleri
» Sevgiliye Sözler
» Serseri Sözler
» Sempatik Sözler
» Sms Sözleri
» Süper Sözler
» Soma Sözleri
» Tebrik Sözleri
» Teklif Sözleri
» Terketme Sözleri
» Teşekkür Sözleri
» Tiktok sözleri
» Üzücü Sözler
» Whatsapp Sözleri
» WhatsAAPP Durum Sözleri
» Yanlızlık Sözleri

Ramazan Bayramı Sözleri

Ramazan Bayramı Sözleri

Ramazan Bayramı Sözleri

Mübarek Ramazan Bayramı Sözleri, Güzel Ramazan Bayramı Sözleri Yeni, Ramazan Bayramı Sözleri Kısa, En Güzel Ramazan Bayramı Sözleri Hazır, Ramazan Bayramı Sözleri Facebook, Ramazan Bayramı Sözleri Twitter, Kapak Rmazan Bayramı Sözleri, Sevdiklerine Rmazan Bayramı Sözleri

Bir kuçak dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeıeri birıeştirir gönülleri kaıbiniz nur, haneniz huzur doısun,ramazan bayramınız mübarek oısun….

En anlamlı ve  anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel anıları ve hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek ramazan bayramınızı kutlarız.

Uncarla esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak 'merhabadır' bayramlar. ramazan bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun..

Mübarek ramazan bayramı sana ve ailene bol mutluluk bol huzur ve refah bir hayat getirsin, bu bayramın güzelliğini ve bereketini evine getirsin kalbine iman nefesine güç versin. ramazan bayramınız mübarek olsun..

Ramazan ayında birıikte aynı sofrada yer alamasakta bayramda yanınızda oıacağız allah nasip ederse  ramazan bayramınız mübarek oısun.

Mübarek ramazan bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin rabbi yüce allah'a sonsuz şükürler olsun! ramazan bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun gönüller huzurla dolsun ramazan bayramınız kutlu olsun…

Hep bir arada olsun , birlikte sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!  Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Varlığı sonsuz olan, acıması bol sahibi, adaletli yüce allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. dualarınızın rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan ramazan bayramınız mübarek olsun.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua allah'a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur'a dönüşüp rabbimize ulaşması dileği ile ramazan bayramın kutlu olsun …

Ramazan bayramınız kutlu, yuregınız umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutlulugunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, omrunuz bahtlı, yuvanız bereketlı olsun... damagınızı, ruhunuzu ve cevrenızı tadlandıran, gercekten guzel ve bereketlı bır ramazan bayramı dılerız.

Gönüller vardır sevgiyi yaşatmak için, Öyle insanlar vardır ki dostluğu paylaşmak için ve Böyle Güzel bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için.Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Ramazan Bayramı’nın milletimizin birliğine, ezilenlerin kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.Ramazan Bayramınız kutlu olsun…

Bir cennet temennisi,  bir huzur beklentisi ,bir gözyaşı serpintisi ve bağışlanmış olabilmenin dileğiyle ramazan  bayramınız mübarek olsun.

Bayramların en güzel anıları sadece bugün değil her gün size güzel bir anı olsun! Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun!

Bayramların en güzeli ve hayırlısını diliyorum size ramazan bayaramınız mübarek olsun…..

Güzel sevgiler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, dua ise yüce allah’a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle ramazan bayramınızı kutlarım..

Mübarek ramazan bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. ramazan bayramını doya doya kutlayalım

Benim hayatımda ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim hayatımda sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm.Ramazan Bayramın mübarek olsun.

İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennette  hz. muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mubarek olsun.

Yazın eski ramazan sofralarında yeniden görüşmek dileği ile 11 ayın sultanı ramazan ayınızın size güzellikler ve bereketler getirmesini ve bayramda mutluluklar içinde geçirmenizi diliyorum.

Bır ramazan bayramı daha geldı. Bu bayramın oncelıkle mılletımıze, ıslam alemıne ve de ınsanlıga hayırlar getırmesını yuce allah’tan niyaz ediyorum. Kardeslıgın dogdugu, sevgılerın bırlestıgı, belkı durgun, belkı yorgun, yıne de mutlu, yıne de umutlu, yıne de sevgı dolu nıce RAMAZAN BAYRAMLARINA…..

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği... aşımızı, ekmeğimizi, soframızı... hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek ramazan bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Mutluluk ve ozlemle beklenen kutsal ramazan bayramı geldı, hosgeldın. mubarek bayram ulusumuza saglık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getırsın. hayırlı bayramlar dılegıyle canlarıma

Tüm gönüller sevinç dolsun, umutlar gercek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve ramazan bayramınız mübarek olsun.

Bugün günlerden en güzeli, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

Her şeye kadir olan yüce allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! hayırlı ve bereketli ramazan bayramları dileğiyle.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize ramazan bayramın kutlu olsun

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bir bayram gülüşü savur semaya, öyle içten öyle samimi, akıttığın gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. yüreğine damla damla umut, sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. kurban bayramın kutlu olsun...

Böyle bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların birbiriyle barıştığı, kardeşçe birbirleriyle kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun oluştuğu, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgiyle  nice bayramlar geçirmek dileğiyle…Bayramınız Kutlu Olsun

Bayramlar, ınsanlar arasındakı karsılıklı sevgı ve saygının sağlamlaştığı gunlerdır. Bayramlar, ınsanların bırbırlerıyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıstıkları, kardesce kucaklastıkları gunlerdır. Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Kalpler bir olsun bu mübarek ramazan ayında  düşünceıerimiz tek fikir oısun allah ın yoıunda, hayırıara vesiıe oısun razaman bayramınız mübarek oısun canım dostıarıma.

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Bayramınız kutlu olsun!

Bu güzel bayram gününde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

En iyi bayram gülüşünü savur göklere, eski zamanlardan gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Saygılar.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle. Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun.

Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun.

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun, sevdiklerin hep seninle olsun Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara. Mutlu bayramlar!

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah'a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur'a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun. Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Ayrıca Ramazan Bayramı Mesajları sayfamızı da ziyaret etmenizi öneririz

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Fecabook  yorum kutusunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İftar MesajlarıKandil MesajlarıAvuçIarın açıIdığı, gözIerin yaşardığı, iIahi esintiIerin..
Oruç MesajlarıDua SözleriDua Sözleri
Rabbim! YuvaIarımıza saadet ver, ömrümüze..
 Miraç Kandili SözleriMiraç Kandili Sözleri
Bir Kandil güIü savur sevdikIerine, size onIardan

Mevlid Kandili SözleriMevlid Kandili Sözleri
GüI sevginin tacıdır, her bahar bir güI taçIanır....

®


Yorumlar - Yorum Yaz
FACEBOOK SAYFAMIZ
 
GÜZEL MESAJLAR
» Atarlı Mesajlar» Anlamlı Mesajlar
» Aşk Mesajları » Asker Mesajları
» Acımasız Mesajlar» Ayrılık Mesajları
» Aldatma Mesajları» Aşık Edici Mesajlar
» Acı Mesajlar» Almanca Mesajlar
» Başarı Mesajları» Büyüleyici Mesajlar
» Başsalığı Mesajları
» Çapkınlık Mesajları
» Cep Mesajları» Can Yakan Mesajlar
» Delikanlı Mesajlar
» Doğum Günü Mesaj
» Damar Mesajları» Duygusal Mesajlar
» Davetiye Mesajları» Duygulu Mesajlar
» Dramatik Mesajlar» Etkileyici Mesajlar
» Espirili Mesajlar» Elveda Mesajları
» Efsane Mesajlar» Evlilik Mesajları
» Face Mesajları» Facebook Sözleri
» Günaydın Mesajları» Geçmiş Olsun Mesaj
» Harika Mesajlar» Hasret Mesajları
» İyi Şanslar Mesajları» İsyan Mesajlar
» İyi Geceler Mesajları» İltifat Mesajları
» İntikam Mesajları» İyi Akşamlar Mesaj
» İngilizce Mesajlar» Janjanlı Mesajlar
» Kısa Mesajlar» Komik Mesajlar
» Kapak Mesajlar» Kızgınlık Mesajları
» Kısa Anlamlı Mesaj» Kısa Aşk Mesajları
» Özel Mesajlar» Özür Mesajları
» Özlü Meajlar» Öğrenci Mesajları
» Özlem Mesajları» Romantik Mesajlar
» Süper Mesajlar» Sitem Mesajları
» Serseri Mesajlar» Sms Mesajları
» Sağlık Mesajları» Sevgiliye Mesajlar
» Sevgiliye Romatik » Sevgiliye Aşk Mesaj
» Sevgiliye Güzel Mes» Sevgiliye İyi Uyku
» Sevgiliye İyi Gece» Sevenler İçin Mesaj
» Skyp Mesajları» Sevgi Mesajları
» Teşekkür Mesajları» Tatlı Mesajlar
» Terketme Mesajları» Teklif Mesajları
» Tebrik Mesajları» Yanlızlık Mesajları
» Vefat Mesajları» Nefret Mesajları
» Harbi Mesajlar» Baba Mesajlar
» Seni Seviyorum Mes» Ağır Abi Mesajları
ÖZLÜ SÖZLER
» Atatürk » Mevlana  
» Mehmet Akif Ersoy» Yunus Emre
» Tayyip Erdoğan » Devlet bahçeli
» Hacı Bektaş Veli » Tevfik Fikret
» Yusuf Has Hacip  » Şemsi Tebrizi
» Şeyh Bedrettin
» Şeyh Edebali
» Said Nursi
» Ömer Hayyam
» Özdemir Assaf
» Nazım Hikmet
» Namık Kemal
» Lokman Hekim
» İbni Sina
» Farabi Sözleri
» Eflatun
» Cenap Şahabettin
» Can Dündar
» Can Yücel
» Cemal Süreyya
» Dursun Ali Erzincanlı
» Yaşar Kemal
» Elif Şafak
» Hasan Basri
» Muhsin Yazıcıoğlu
» Nasrettin Hoca
» Said Nursi
» Şeyh Edebali
» Zülfü Livaneli