Real Time Web Analytics
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Neguzelsozleri/141930589343848
GÜZEL SÖZLER
» Karne Görüşü Yazıları
» Acı Sözler
» Acımasız Sözler
» Ağır Abi Sözleri
» Ağır Sözler
» Ağlatan Sözler
» Afilli Sözler
» Af Dileme Sözleri
» Aldatma Sözleri
» Alman Atasözleri
» Anlamlı Sözler
» Anlamlı Güzel Sözler
» Araba Yazıları
» Asker Sözleri
» Aşık Edici Sözler
» Aşk Espirileri
» Aşk Sözleri
» Atarlı Sözler
» Ayrılık Sözleri
» Azerice Aşk Sözleri
» Başarı Sözleri
» Baba Sözler
» Büyüleyici Sözler
» Cuma Sözleri
» Cesaret Sözleri
» Çin Atasözleri
» Damar Sözler
» Davetiye Sözleri
» Dosluk Sözleri
» Dramatik Sözler
» Duvar Sözleri
» Duygusal Sözler
» Duygulu Sözler
» Efsane Sözler
» Edebi Sözler
» Espirili Sözler
» En Sert Sözler
» Etkileyici Sözler
» Evlilik Sözleri
» Fedakarlık Sözleri
» Günaydın Sözleri
» Güzel Whatsapp Sözleri
» Güzel Laflar
» Giderli Sözler
» Harbi Sözler
» Harika Sözler
» Hasret Sözleri
» İsyan Sözleri
» İğneli Sözler
» İsyanlar Sözler
» İntikam Sözleri
» İnstagram Durum Sözleri
» İyi Geceler Sözleri
» Jilet Sözler
» Jandarma Sözleri
» Kapak Sözler
» Karizma Sözler
» Kurtlar Vadisi Sözleri
» Kızgınlık Sözleri
» Kral Sözler
» Komik Sözler
» Komando Sözleri
» Laf Sokucu Sözler
» Mafya Sözler
» Manalı Sözler
» Manalı Aşk Sözleri
» Manidar Sözler
» Mevlana Sözleri
» Muhteşem Sözler
» Nefret Sözleri
» Öğrenci Sözleri
» Özlü Aşk Sözleri
» Özel Sözler
» Özlem Sözleri
» Özlü Sözler
» Özür Sözleri
» Romantik Sözler
» Rüya Sözleri
» Seni Seviyorum Sözleri
» Sert Sözler
» Sevenler İçin Sözler
» Sevgi Sözleri
» Sevgiliye Sözler
» Serseri Sözler
» Sempatik Sözler
» Sms Sözleri
» Süper Sözler
» Soma Sözleri
» Tebrik Sözleri
» Teklif Sözleri
» Terketme Sözleri
» Teşekkür Sözleri
» Tiktok sözleri
» Üzücü Sözler
» Whatsapp Sözleri
» WhatsAAPP Durum Sözleri
» Yanlızlık Sözleri

Cumhuriyet Bayramı Mesajları

Cumhuriyet Bayramı Mesajları

Cumhuriyet Bayramı Mesajları

Cumhuriyet Bayramı Mesajları, Cumhuriyet Bayramı Mesajları Uzun, Cumhuriyet Bayramı Mesajları Facebook, Cumhuriyet Bayramı Mesajları Twitter, En iyi Cumhuriyet Bayramı Mesajları, Yeni Cumhuriyet Bayramı Mesajları, En Güzel Cumhuriyet Bayramı Mesajları, Sevgiliye Cumhuriyet Bayramı Mesajları, Etkileyici Kapak Cumhuriyet Bayramı Mesajları

Yüce Önder, “Yaptığımız ve yapmakta olduğumuz devrimin amacı, Türkiye Cumhuriyeti halkını tamamen çağdaş ve bütün anlam ve biçimi ile uygar bir toplum haline ulaştırmaktır. Devrimimizin temel ilkesi budur” sözüyle, Türk Devrimi’nin çerçevesini ortaya koymuştur. CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Şanlı Geçmişinde Sınav Niteliğinde Pek Çok Güçlüğü Yüz Akı İle Aşma Başarısını Gösteren Türkiye’nin, Bu Hedeflere Ulaşacağından Kuşku Duyulmamalıdır Bunu Bilmeniz Dileğiyle CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Türk Milletinin Yeniden Doğuşu İle Kurulan Cumhuriyetin .... Yılını Kutlamanın Onur Ve Gururunu Yaşamaktayız. "Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun"

Milletimiz Cumhuriyet Rejimi İle Kazandığı Değerleri, Toplum Hayatının Vazgeçilmez Unsuru Olarak Benimsemiş, Karşılaştığı Sorunları İse Cumhuriyet'e Olan Sadakati Sayesinde Birlik Ve Beraberliğinden Ödün Vermeden Aşmayı Bilmiştir. Cumhuriyet; Dili, Bayrağı, Marşı Ve Başkenti, Temel Nitelikleri İle Ülkesi Ve Milletiyle Bölünemez Bütünlüğü İfade Eder. Bu Haseple Bu Değerlerimizin Sonsuza Kadar Korunacağının Unutulmaması Gerekir. Atatürk'ün Kuruduğu Çağdaş, Demokratik Ve Laik Cumhuriyetimizi Son Sonsuza Kadar Yaşatmak Her Türk Vatandaşının Asli Görevi Olmalıdır.

Her Karış Toprağıyla Bölünmez Bütün Olan Ülkemiz Edirne’den Kars’a, İzmir’den Hakkari’ye, Sinop’tan Hatay’a, Türk Devleti’ne Yurttaşlık Bağı İle Bağlı Olan Herkesin Ortak Yurdudur. "Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun"

Türkiye Cumhuriyeti’ni, Huzur Ve Refah Dolu Yarınlara Ulaştırmak İçin Hiç Şüphesiz Ki El Birliği İle Çalışacak, Atatürk İlke Ve Devrimlerine Her Zaman Ve Her Konumda Sahip Çıkacaktır. "Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun"

Cumhuriyetimizin .... Yıl Dönümünü Kutlamanın Gururunu Yaşamakta Olduğumuz Bu Günde, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni Kuran Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk Başta Olmak Üzere; Ülkemizin Gelişmesinde Ve Milletimizin Çağdaşlaşmasında Emeği Geçen İnsanlarımıza Şükranlarımı Arz Eder, Aziz Vatan Toprağı Uğruna Canlarını Feda Etmekten Çekinmeyen Tüm Şehitlerimizi Rahmetle Anarım.

Türk Milletinin Yeniden Doğuşu İle Kurulan Cumhuriyetin .... Yılını Kutlamanın Onur Ve Gururunu Yaşamaktayız. "Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun"

Atatürk’ün Önderliğinde Verilen Bağımsızlık Mücadelesini Büyük Bir Kahramanlık Örneği Göstererek Kazanan Türk Milleti, 29 Ekim 1923 Günü İlan Edilen Cumhuriyet İle Birlikte Ülke Yönetiminde Söz Sahibi Olmuş, Cumhuriyetin Getirdiği Kazanımlar Sayesinde De Çağdaş Ve Modern Bir Toplum Haline Gelmiştir. Bizlerin Bugünlere Gelmesinde Büyük Emekleri Olan Başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk Olmak Üzere, Cumhuriyetimizin Gelişip Yerleşmesinde Katkısı Olan Tüm Devlet Adamlarımızı Şükranla Anar, Vatan Ve Millet Kavramlarının Kutsallığına İnanarak Ülkemiz Uğruna Canlarını Feda Eden Tüm Şehitlerimizi Rahmetle Yad Ederim.

Cumhuriyetimizin Bugün Ulu Önder Atatürk'ün Açtığı Yolda Çağdaş Uygarlık Seviyesine Ulaşmak İçin Olumlu Atılımlar Yaptığını Büyük Bir Onur Ve Gururu İçerisinde. "Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun"

Cumhuriyetimizin .... Yılını, Kıvanç Ve Coşkuyla Kutladığımız Büyük Günde Milletçe Huzurunuzdayız Yüce Atatürk...."Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun"

Böyle Bir Arayış İçine Girenlerin, Birliğimize, Tekil Devlet Yapımıza, Bölünmez Bütünlüğümüze Ve Cumhuriyetimize Zarar Veremeyeceklerini Bir Kez Daha Anımsatmak İsterim. Bu Konudaki En Büyük Güvencemiz, Atatürk’e İnanan, İlke Ve Devrimlerine Sahip Çıkma Kararlılığını Gösteren Ve Cumhuriyetimizin Çevresinde Kenetlenen Yüce Türk Ulusu’dur. Türk Ulusu, Cumhuriyet Rejiminin Kazanımlarıyla Ulaştığı Konumun Bilincindedir. ”Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun”

Aydınlığı Söndürmek İsteyen Art Niyetli Zihniyetlerin Varlığıyla Bugüne Ulaşan Ve Büyüyen Cumhuriyetin İlerleyişini Kimse Durduramayacak..  ”Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun”

Cumhuriyetimizin Bugün Ulu Önder Atatürk'ün Açtığı Yolda Çağdaş Uygarlık Seviyesine Ulaşmak İçin Olumlu Atılımlar Yaptığını Büyük Bir Onur Ve Gururu İçerisinde. "Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun"

Esin Kaynağımız, Atatürk’ün Öncülük Ettiği Türk Aydınlanma Felsefesi, Gücümüz İse Yurt Sevgimiz, Ulusal Bilincimiz, Birlik Ve Dayanışma Ruhumuz Olacaktır. ”Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun”

Ulusumuzu Çağdaş Bir Anlayışın Ürünü Olan Cumhuriyetimize Kavuşturan Bağımsızlık Mücadelemizin De Tüm Dünyaya Örnek Olmasını Temenni Ederim. "Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun"

Cumhuriyet’in Geleceğe Büyük Bir Ümitle Bakmamızı Sağlayan Gurur Verici Atılım Ve Başarıları, Her Türlü Zorlu Engelin Aşılması Konusunda Bizlere Güç Vermesi Dileğiyle. "CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN"

Ulusumuzu Çağdaş Bir Anlayışın Ürünü Olan Cumhuriyetimize Kavuşturan Bağımsızlık Mücadelemizin De Tüm Dünyaya Örnek Olmasını Temenni Ederim. "CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN"

Mustafa Kemal Atatürk Önderliğinde Kazanılan Milli Mücadele İle Tarihte Eşine Çok Az Rastlanır Bir Başarı Gerçekleştirilmiştir. Yaşanılan Tüm Zorluk Ve Sıkıntılara Karşın İnanç Ve Kararlılık Örneği Olarak Kazanılan Bu Zafer, Milletimize Kayıtsız Şartsız Egemenliği Sağlayan Cumhuriyeti Rejimini Armağan Etmiştir. Milletimizin Cumhuriyet Bayramı'nı Kutlu Olsun.

Cumhuriyetimizin .... Yılını, Kıvanç Ve Coşkuyla Kutladığımız Büyük Günde Milletçe Huzurunuzdayız Yüce Atatürk...."Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun"

Türkiye Cumhuriyeti’nin …. yıldönümünü gururla ve kıvançla kutlamaktayız. Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucudur. Bu nedenle yüce Türk Milleti, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için hiç şüphesiz ki el birliği ile çalışacak, Atatürk ilke ve devrimlerine her zaman ve her konumda sahip çıkacaktır. Cumhuriyetimizin …. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı içindeyiz. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne ve ulusumuzun birliğine her zamankinden de çok ehemmiyet vermekteyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin banisi Büyük Önder Atatürk’ü ve de silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha yad ediyor Cumhuriyet Bayramınızı yürekten en kalbi sevgilerimle kutluyorum.

Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan Milli Mücadele ile tarihte eşine çok az rastlanır bir başarı gerçekleştirilmiştir. Yaşanılan tüm zorluk ve sıkıntılara karşın inanç ve kararlılık örneği olarak kazanılan bu zafer, Milletimize kayıtsız şartsız egemenliği sağlayan Cumhuriyeti rejimini armağan etmiştir. Milletimizin Cumhuriyet Bayramı'nı kutlu olsun. "CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN"

Türk milleti bugün sana olan bağlılığını, özlemini ve sevgisini yürekten ve büyük bir sesle hep birlikte dilegetiriyoy Yüce Atatürk....."Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun"

Cumhuriyetimizin …. Yılını Kutladığımız Bu Günlerde, Geleceğe Büyük Bir Ümit, İnanç Ve Gayretle Yürümek Azmi Ve De Kararlılığı Dileğiyle. "CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN"

Cumhuriyetimizin …. Yılını Kutladığımız Bu Günlerde, Geleceğe Büyük Bir Ümit, İnanç Ve Gayretle Yürümek Azmi Ve De Kararlılığı Dileğiyle. "CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN"

Cumhuriyet’in Geleceğe Büyük Bir Ümitle Bakmamızı Sağlayan Gurur Verici Atılım Ve Başarıları, Her Türlü Zorlu Engelin Aşılması Konusunda Bizlere Güç Vermesi Dileğiyle. “CUMHURIYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN”

Cumhuriyet’in geleceğe büyük bir ümitle bakmamızı sağlayan gurur verici atılım ve başarıları, her türlü zorlu engelin aşılması konusunda bizlere güç vermesi dileğiyle. "CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN"

Cumhuriyetimizin .... Yılını, Kıvanç Ve Coşkuyla Kutladığımız Büyük Günde Milletçe Huzurunuzdayız Yüce Atatürk...."CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN"

Türk milleti bugün sana olan bağlılığını, özlemini ve sevgisini yürekten ve büyük bir sesle hep birlikte dilegetiriyoy Yüce Atatürk....."Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun"

Ulusumuzu Çağdaş Bir Anlayışın Ürünü Olan Cumhuriyetimize Kavuşturan Bağımsızlık Mücadelemizin De Tüm Dünyaya Örnek Olmasını Temenni Ederim. “Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun”

Türk Milletinin Yeniden Doğuşu Ile Kurulan Cumhuriyetin …. Yılını Kutlamanın Onur Ve Gururunu Yaşamaktayız. “Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun”

Cumhuriyet’in Geleceğe Büyük Bir Ümitle Bakmamızı Sağlayan Gurur Verici Atılım Ve Başarıları, Her Türlü Zorlu Engelin Aşılması Konusunda Bizlere Güç Vermesi Dileğiyle. "Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun"

29 EKİM CUMHURİYET SÖZLERİ           CUMHURİYET BAYRAMI MESAJLARI
CUMHURİYET BAYRAMI SÖZLERİ         29 EKİM CUMHURİYET MESAJLARI


Yorumlar - Yorum Yaz


FACEBOOK SAYFAMIZ
 
GÜZEL MESAJLAR
» Atarlı Mesajlar» Anlamlı Mesajlar
» Aşk Mesajları » Asker Mesajları
» Acımasız Mesajlar» Ayrılık Mesajları
» Aldatma Mesajları» Aşık Edici Mesajlar
» Acı Mesajlar» Almanca Mesajlar
» Başarı Mesajları» Büyüleyici Mesajlar
» Başsalığı Mesajları
» Çapkınlık Mesajları
» Cep Mesajları» Can Yakan Mesajlar
» Delikanlı Mesajlar
» Doğum Günü Mesaj
» Damar Mesajları» Duygusal Mesajlar
» Davetiye Mesajları» Duygulu Mesajlar
» Dramatik Mesajlar» Etkileyici Mesajlar
» Espirili Mesajlar» Elveda Mesajları
» Efsane Mesajlar» Evlilik Mesajları
» Face Mesajları» Facebook Sözleri
» Günaydın Mesajları» Geçmiş Olsun Mesaj
» Harika Mesajlar» Hasret Mesajları
» İyi Şanslar Mesajları» İsyan Mesajlar
» İyi Geceler Mesajları» İltifat Mesajları
» İntikam Mesajları» İyi Akşamlar Mesaj
» İngilizce Mesajlar» Janjanlı Mesajlar
» Kısa Mesajlar» Komik Mesajlar
» Kapak Mesajlar» Kızgınlık Mesajları
» Kısa Anlamlı Mesaj» Kısa Aşk Mesajları
» Özel Mesajlar» Özür Mesajları
» Özlü Meajlar» Öğrenci Mesajları
» Özlem Mesajları» Romantik Mesajlar
» Süper Mesajlar» Sitem Mesajları
» Serseri Mesajlar» Sms Mesajları
» Sağlık Mesajları» Sevgiliye Mesajlar
» Sevgiliye Romatik » Sevgiliye Aşk Mesaj
» Sevgiliye Güzel Mes» Sevgiliye İyi Uyku
» Sevgiliye İyi Gece» Sevenler İçin Mesaj
» Skyp Mesajları» Sevgi Mesajları
» Teşekkür Mesajları» Tatlı Mesajlar
» Terketme Mesajları» Teklif Mesajları
» Tebrik Mesajları» Yanlızlık Mesajları
» Vefat Mesajları» Nefret Mesajları
» Harbi Mesajlar» Baba Mesajlar
» Seni Seviyorum Mes» Ağır Abi Mesajları
ÖZLÜ SÖZLER
» Atatürk » Mevlana  
» Mehmet Akif Ersoy» Yunus Emre
» Tayyip Erdoğan » Devlet bahçeli
» Hacı Bektaş Veli » Tevfik Fikret
» Yusuf Has Hacip  » Şemsi Tebrizi
» Şeyh Bedrettin
» Şeyh Edebali
» Said Nursi
» Ömer Hayyam
» Özdemir Assaf
» Nazım Hikmet
» Namık Kemal
» Lokman Hekim
» İbni Sina
» Farabi Sözleri
» Eflatun
» Cenap Şahabettin
» Can Dündar
» Can Yücel
» Cemal Süreyya
» Dursun Ali Erzincanlı
» Yaşar Kemal
» Elif Şafak
» Hasan Basri
» Muhsin Yazıcıoğlu
» Nasrettin Hoca
» Said Nursi
» Şeyh Edebali
» Zülfü Livaneli